Brillante versenyen elért eredmények
2017-2018 tanév
Rezultatele concursului Brillante
anul școlare 2017-2018

Sor-
szám
A tanuló neve  Osztály  Helyezés  Iskola
Helység 
1.Gáspár István  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
2.Ruszka Mátyás  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
3.Zonda Brigitta  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
4.Nagy Tímea  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
5.Dumuț Alexandra Agnes  I. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
6.Drângă Petru Adrian  I. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
7.Szabó Panna-Zsófia  II  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
8.Panghea-Erdély Krisztián  II  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
9.Fésűs Henrietta  II  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
10.Keresztessy Panna  II  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
11.Péter Orsolya  II  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
12.Baróthi Borbála  II  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
13.Sinka Orsolya  II  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
14.Barothi Zenkő  III  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
15.Balogh Boglárka  III  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
16.Ruszka Ágnes  III  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
17.Sebestyén Lázár Kata  III  II. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
18.Rancz Árpád  III  III. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
19.Mátyus Zalán  IV  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
20.Bokor Alpár  IV  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
21.Both Anett  IV  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
22.Roșca George Richard  IV  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
23.Ábrahám Norbert  IV  I. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
24.Áda Nóra  IV  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
25.Benkő Karola  IV  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
26.Droste Muriel-Alegra  IV  III. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
27.Biszak Beáta  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
28.Kinda Péter  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
29.Bajcsi Péter  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
30.Szőcs Andrea  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
31.Dimény Gergő  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
32.Hosszú Adrienn Orsolya  II. Díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
33.Lőrincz Ugron Csengele  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
34.Bencze-Sinkler Hédi  III. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
35.Lőrincz-Ugron Csengele  III. Díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
36.Hencs András  Dicséret  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
37.Bedő Máté  VI  I. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
38.Balogh Viktoria  VI  I. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
39.Huszár Kincső  VI  II. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
40.Daragics Bella  VI  II. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
41.Rab Brigitta Hortenzia  VI  II. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
42.Datki-György Júlia Inez  VI  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
43.Berecki Zalán  VI  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
44.Könczei Szidónia  VI  III. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
45.Hadnagy Anita  VI  III. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
46.Furus Ábel  VII  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
47.Áda Bálint  VII  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
48.Bartha Botond  VII  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
49.Dimény Kata  VII  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
50.Kertész Boglárka  VII  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
51.Miklósi Szilveszter  VII  II. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
52.Barabas Bálint  VII  II. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
53.Beke Anikó  VII  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
54.Bardócz Mózes-Botond  VII  II. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
55.Fésűs Áron  VII  III. díj  Molnár Józsiás Általános iskola
Kézdivásárhely 
56.Máthé Izabella  VIII  I. díj  Plugor Sándor Művészeti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
57.Fábián Ágnes  VIII  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
58.Gergely Zsolt  VIII  I. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
59.Brânduș-Ciceo Bernadette  VIII  III. díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely