Aktuális

A tanfelügyelőség által szervezett megyei mezei futóversenyen vettek részt iskolánk tanulói. 
 
Eredmények: 
1. Hely Mihály Szabolcs, 2. Hely Pál Dorka. 4. Hely Albert Alpár, Ráduly Zoltán. 
Jó eredményeket értek el: Slekta Máté, Szabó Henrietta, Harai Antónia, Baróti Borbála, Szőcs Balázs, Áda Nóra, Pál Norbert, Albert Zalán, Fazakas Apor. 
Cross 2019 1
Cross 2019 1
Cross 2019 1

A megyei bajnoki cím megszerzèse után az országos szakaszon vett részt iskolánk 5-8 osztályos minifocicsapata Csíkszeredában. 

6 csapat jelent meg, 2 csoportba sorsolták mi az A csoportba AB és MS megyét képviselő csapatokkal. 
AB - CV 4-4
CV-MS 5-9
Sajnos több tényező is benne volt (teremhiány az iskolában, műgyepes pályán voltak a mérkőzések, 5x2 kapuk, elég hideg 2-3 fok de ez nem tántorította meg a srácokat beletettek mindent)
Meglátogattuk a Székelyföldi Labdarúgó Akadémia létesítményét az F.K. CSÍKSZEREDA bázisát. 
 
Dícsérő oklevélel tért haza a csapatunk. 
 
Gratulálok a srácoknak sportszerüen képviselték iskolánkat, megyénket. 
Köszönjük az iskolának, szülőknek a támogatást, Hargita megye tanfelügyelőségének a szervezést, FRF támogatását 5 labda 2 rend felszerelés.
 
Debreczi Zsolt - Testnevelő tanár
 
minifoci 01
minifoci 02 minifoci 03 minifoci 04 minifoci 05
Megyei bajnoki cimet és ezzel országos körzeti szakaszra való továbbjutást harcolt ki az iskola 5-8 osztályos kispályás focicsapata. 
 
Csoportmérkőzések:
Molnár Józsiás Iskola - Mikes Kelemen Liceum 5-0.
Molnár Józsiás Iskola - Gaál Mòzes Iskola Barót 8-1. 
Molnár Józsiás Iskola - Jancsó Benedek Iskola Gelence 0-0. 
 
Döntő
Molnár Józsiás Iskola - Kálnoki Ludmilla Iskola Kőröspatak 3-0 
 
Csapat tagok: Áda Bálint, Kocsis Norbert, Bardócz Mózes Botond, Bencze Sinkler Erhárd, Fazakas Apor, Bálint Bálint, Csurulya Norbert, Kertész Gergő, Bakó Fazakas Vajk, Veress Tamás. 
 
Tanár: Debreczi Zsolt 
Iskolás sportolimpia 01
Iskolás sportolimpia 02
Iskolás sportolimpia 03
Iskolás sportolimpia 04
Iskolás sportolimpia 05
Iskolás sportolimpia 06

A Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége által szervezett 10-dik országos teremlabdarúgó bajnokság Szóváta.

 
Iskolánkból három pedagógus: 
Debreczi Zsolt - testnevelés és sport szakos, Orbán Beke Árpád - fizika, kémia szakos valamint Hodor Tamás hangszertanàr. 
 
Csoportelsőként a kieséses szakaszban a magyarorszàgi Nemzeti pedagógus kar csapatát 7-0 arányban győztük le majd az elődöntőben szoros mérkőzèsen rendes játékidőben 2-2 döntetlen után büntetőpárbajban maradtunk alul. A kicsidöntőben 4-0 arányban szereztük meg a bronzérmet. 
Különdíjat kapott Orbán Beke Árpád - Gólkirály
 
Debreczi Zsolt - csaptkapitány 
teremlabdarugo 2019 01
teremlabdarugo 2019 02
teremlabdarugo 2019 03
teremlabdarugo 2019 04
teremlabdarugo 2019 05
teremlabdarugo 2019 06
teremlabdarugo 2019 07
teremlabdarugo 2019 08
teremlabdarugo 2019 09
teremlabdarugo 2019 10
 
A honlappal kapcsolatos tartalmi kérdésekkel, problémákkal forduljon a honlap szerkesztőjéhez Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. tanárnőhöz.·
A technikai jellegű (a weblap szerkezetével, megjelenésével, működésével kapcsolatos) észrevételeit, javaslatait jelezze Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. rendszergazdának.·
© Molnár Józsiás