A Háromszéki népdalbarátok vetélkedő
megyei szakaszán elért eredmények 2018-2019

Sor-
szám
A tanuló neve  Osztály  Helyezés  Iskola
Helység 
1.Kocsis Tekla  EK  I. Díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
2.Székely Gréta  EK  II. Díj  Petőfi Sándor Gimnázium
Kézdivásárhely 
3.Demes Judit  EK  II. Díj  Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna 
4.Páll Máté  EK  III. Díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
5.Fancsal Zselyke  EK  III. Díj  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
6.Pálházi Balázs  EK  Dicséret  Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek 
7.Biró Zalán  EK  Dicséret  Dr. Gelei József Általános Iskola
Árkos 
8.Finta Eszter Gyopár  I. Díj  Horváth Károly ÁLtalános Iskola
Orbaitelek 
9.Voloncs Zselyke  II. Díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
10.Olărașu Gabriela  II. Díj  Apor István Gimnázium
Kézdiszentlélek 
11.Bartha Naómi  III. Díj  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
12.Tóth Dorka  III. Díj  Református Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
13.Miron Otilia  III. Díj  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
14.Sós Réka  Dicséret  Petőfi Sándor Gimnázium
Kézdivásárhely 
15.Kurta Dávid-Tas  Dicséret  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
16.Gáspár Adorján  II  II. Díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
17.Páll Hunor  II  III. Díj  Kelemen Didák Általános Iskola
Kézdialmás 
18.Gondos Boglárka  II  III. Díj  Kun Kocsárd Általános Iskola
Ozsdola 
19.Sándor Kinga  II  Dicséret  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
20.Benkő Boróka  II  Dicséret  Benedek Elek Elemi Iskola
Kisbacon 
21.Kozma Rákhel  II  Dicséret  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
22.Szöllősi Kriszta  III  I. Díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
23.Fülöp Zsolna  III  I. Díj  Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna 
24.Barta Anett  III  II. Díj  Petőfi Sándor Gimnázium
Kézdivásárhely 
25.Blénessy Csenge Beáta  III  II. Díj  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
26.Fésűs Henrietta  III  II. Díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
27.Virág Nimród  III  III. Díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
28.Kusztos Tímea  III  III. Díj  Konsza Samu Általános Iskola
Nagybacon 
29.Kovács Katinka  III  III. Díj  Nicolae Colan Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
30.Rusu Izabella Klaudia  III  Dicséret  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
31.Balázs Gergő  IV  I. Díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
32.Finta Fruzsina  IV  II. Díj  Petőfi Sándor Gimnázium
Kézdivásárhely 
33.Giligor Kincső  IV  III. Díj  Kicsi Antal Általános Iskola
Torja 
34.Gáspár Zalán  IV  III. Díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
35.Becsek Nagy Attila  IV  III. Díj  Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna 
36.Simon Delinke-Orsolya  IV  Dicséret  "Benkő József" Általános Iskola
Közepajta 
37.Zelenák Borbála  IV  Dicséret  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
38.Varga Csongor-Béla  IV  Dicséret  Szacsvai Elemi Iskola
Szacsva