A Háromszéki népdalbarátok vetélkedő
megyei szakaszán elért eredmények 2018-2019

Sor-
szám
A tanuló neve  Osztály  Helyezés  Iskola
Helység 
1.Opra Panna  I. Díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
2.Szilvási Dorottya  II. Díj  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
3.Rancz Ilka-Andrea  II. Díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
4.Nagy Magor  III. Díj  Kriza János Általános Iskola
Nagyajta 
5.Csutak Boglárka  III. Díj  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
6.Kocsis Rebeka  III. Díj  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
7.Székely Róbert Sámuel  III. Díj  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Zágon 
8.Józsi Bianka  Dicséret  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
9.Tordai Magor  Dicséret  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
10.Gál Botond  Dicséret  Apor István Általános Iskola
Kézdiszentlélek 
11.Deák Anett  VI  I. Díj  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
12.Biszak Béáta  VI  I. Díj  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
13.Cristian Eszter  VI  II. Díj  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
14.Hodor Balázs  VI  II. Díj  Kun Kocsárd Általános Iskola
Ozsdola 
15.Sztáncsuj Réka  VI  II. Díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
16.Sebestyén Fruzsina  VI  II. Díj  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
17.Magyarosi Anna  VI  III. Díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
18.Kovács Izabella Manuela  VI  III. Díj  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Zágon 
19.Bokor Edina  VI  Dicséret  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
20.Csog Szilárd  VI  Dicséret  Máthé János Általános Iskola
Magyarhermány 
21.Fülöp Véda  VI  Dicséret  Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna 
22.Pál Zsófia  VII  I. Díj  Dr. Gelei József Általános Iskola
Árkos 
23.Gáspár Henrietta  VII  I. Díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
24.Sylvester Adrienn  VII  I. Díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
25.Kovács Sára  VII  II. Díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
26.Madarász Renáta  VII  III. Díj  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
27.Könczei Szidónia-Izolda  VII  Dicséret  Molnár Józsiás Általános Iskola
Kézdivásárhely 
28.Dávid Zsuzsanna Szabina  VII  Dicséret  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Zágon 
29.Fazakas Boglárka  VIII  I. Díj  Tatrangi Sándor Általásnos Iskola
Uzon 
30.Bögözi Alpár  VIII  I. Díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
31.Bogyór Hajnal  VIII  I. Díj  Benkő József Általános Iskola
Bardoc 
32.Lázár Kata  VIII  I. Díj  Benkő József Általános Iskola
Bardoc