A Háromszéki népdalbarátok vetélkedő
megyei szakaszán elért eredmények 2017-2018

Sor-
szám
A tanuló neve  Osztály  Helyezés  Iskola
Helység 
1.Györgyi Hajnal-Csillag  I. díj  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
2.Cristian Eszter  I. díj  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
3.Biszak Beáta  II. díj  Molnár Józsiás Általános iskola
Kézdivásárhely 
4.Tóth Csenge  III. díj  Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna 
5.Csősz Kinga Szeréna  III. díj  Apor István Általános Iskola
Réty 
6.Virág Anna  III. díj 
 
7.Sztáncsuj Réka  Dicséret  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
8.Bende Beatrix  Dicséret  Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna 
9.Fülöp Véda  Dicséret  Kőrösi Csoma Sándor Líceum
Kovászna 
10.Kovács Sára  VI  I. díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
11.Pál Zsófia  VI  II. díj  Dr. Gelei József Általános Iskola
Árkos 
12.Sylvester Adrienn  VI  II. díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
13.Gáspár Henrietta  VI  II. díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
14.Mocanu Annabell  VI  Dicséret  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
15.Izsán Tímea  VI  Dicséret  Zabolai I. sz. Gimnázium
Zabola 
16.Márkosi Lili  VII  I. díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy 
17.Igyártó Kinga Aliz  VII  III. díj  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
18.Miklós Tünde Napsugár  VII  III. díj  Mikes Kelemen Elméleti Líceum
Sepsiszentgyörgy 
19.Tordai Ákos  VII  III. díj  Gaál Mózes Általános Iskola
Barót 
20.Csősz Andrea Katinka  VII  Dicséret  Apor István Általános Iskola
Réty 
21.Bukur Bence  VII  Dicséret  Apor István Általános Iskola
Réty 
22.Fazakas Boglarka  VII  Dicséret  Tatrangi Sándor Általásnos Iskola
Uzon 
23.Bögözi Alpár  VII  Dicséret  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
24.Rab Henrietta  VIII  I. díj  Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy 
25.Pál Bence  VIII  I. díj  Trefán Leonárd Általános Iskola
Kézdiszentkereszt 
26.Sikó Barabási Zselyke  VIII  I. díj  Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy